O Nas 2018-06-01T09:28:21+00:00

KILKA SŁÓW O NAS

mieszkania w niemczech

Witamy w Spółdzielni mieszkaniowej w Prenzlau i okolice. Jesteśmy spółdzielnią mieszkaniową, która zarządza mieszkaniami w Prenzlau, Templin i Brüssow oraz w wielu Gminach przyległych. Nasze mieszkania do wynajęcia położone są w okręgu naszego miasta w dzielnicach zazwyczaj dobrze skomunikowanych z miastem Prenzlau. Jeżeli chcą Państwo mieszkać w Prenzlau lub w okolicach to dobrze Państwo trafili. Piękno przyrody rejonu Uckermark stwarza Państwu możliwość zamieszkania wsród zieleni. W wielu wioskach znajdziecie Państwo szkołę podstawową, przedszkole, świetlice dla dzieci, pocztę, małe sklepy spożywcze oraz plażę.

W mieście Brüssow mamy już przygotowane mieszkania gotowe do zamieszkania od zaraz. Posiadamy również mieszkania, które mogą zostać przygotowane do zamieszkania po uzgodnieniu szczegółów z Państwem. Oferujemy Państwu mieszkania położone w ciszy i spokoju w przystępnej cenie. Jeśli są Państwo zainteresowani serdecznie zapraszamy do rozmowy z nami.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 0048 692 540 680 lub 003984 71 90 344 z Panią Agnieszką Ojrzynską. Rozmowa odbywa się w języku polskim.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych witryn po stronie Niemieckiej.

www.kwupz.de
www.wvg-bruessow.de